Strona główna

O NAS

Eko-Bydgoszcz to młody i ambitny zespół specjalistów, który zajmuje się formalnoprawną obsługą podmiotów realizujących inwestycje, dla których wymagane są wszelkiego rodzaju decyzje, pozwolenia, sprawozdania, zaświadczenia i zezwolenia wymagane przepisami prawa powiązanych z ochroną środowiska min. Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko czy Ustawy Prawo Wodne.

Nasze wykształcenie i zdobyte w trakcie pracy zawodowej doświadczenie, gwarantują Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę. Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów zapewniamy poprzez kompleksową obsługę, dostosowaną do specyficznych potrzeb kontrahenta. Obszar działania EKO BYDGOSZCZ obejmuje obszar całego kraju.

Dbałość o każdego klienta, szybki czas realizacji opracowań czyni nas wiarygodnym i rzetelnym partnerem, który pozwoli spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

sporządzamy

Dzięki właściwie i fachowo przygotowanej KIP przedsiębiorca może zminimalizować koszty związane z procedurami ochrony środowiska a także skrócić czas uzyskania odpowiedniej decyzji. EKO BYDGOSZCZ jako profesjonalny partner zapewnia należyte wykonanie karty informacyjnej przedsięwzięcia bez zbędnych i dodatkowych analiz, które są bardzo kosztowne.

Każdy nasz operat opracowywany jest przez doświadczonych branżystów, gwarantujących wysoką jakość dokumentacji. Kompleksowe podejście do każdego opracowania, pozwala na zminimalizowanie ilości czasu na uzyskanie właściwej decyzji w przypadku każdego projektu.

Współpraca z naszą firmą zagwarantuje Państwu profesjonalne i rzetelnie sporządzony Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. Wykonanie przez nas opracowanie daje pewność skutecznego uzyskania decyzji, dzięki czemu możliwa będzie bezproblemowa realizacja inwestycji.

Samodzielne przygotowanie i przesłanie raportu do KOBIZE bywa bardzo czasochłonne i często sprawia wiele problemów podmiotom korzystającym ze środowiska. Eko Bydgoszcz oferuje pomoc zarówno w samym procesie rejestracji użytkownika w krajowej bazie KOBIZE jak i w prawidłowym wprowadzaniu sprawozdania.

Ostatnio wykonane realizacje:

  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – Budowa podstacji trakcyjnej PT Złotniki Kutnowskie wraz z rozdzielnią 110Kv
  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – Budowa podstacji trakcyjnej PT Kramsk wraz z rozdzielnią 110Kv
  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – Punkt zbierania i przeładunku złomu zlokalizowany w Jaworze
  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – Budowa drukarni w Wądrożu Wielkim
  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – Rozbudowa zakładu Agroprim o budynek produkcyjno – magazynowy na potrzeby grysowania, mielenia, micronizowania i sterylizacji – Zrazim
  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – Budowa hali produkcyjnej z magazynem –mroźnią, budynkiem z częścią socjalną-biurową
  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – Zaprojektowanie, dostawa i montaż zbiorników magazynowych oraz urządzeń – Bydgoszcz